Nasi Klienci o Nas


Niniejszym oświadczamy, że z Firmą BDPL Sp.zo.o z Poznania współpracujemy od 2003 roku. Naszą dotychczasową współpracę z Firmą BDPL oceniamy jako bardzo dobrą.

Krystyna Pawluk - Główny Księgowy
Dzięciołowski Sp. z o.o., Jelenia Góra

Współpraca z BDPL układa się wzorowo.
Wielokrotnie w różnych sprawach, często pilnych kontaktowałam czy telefonicznie czy mailowo, zawsze uzyskiwałam pomoc. Najczęściej kontaktuję się z panią Coppą lub panem Jankowskim, mili, fachowi, pomocni.

Ewa Kurowska
Górny-Poczynek Sp. z o.o., Lubin

Firma Rudnik Sp. z o.o. współpracuje z firmą Business Data Poland Sp. z o.o. od kilkunastu lat. W tym czasie spotkała się z miłą, profesjonalną i rzetelną obsługą. Pracownicy tej firmy zawsze z zaangażowaniem i sumiennością podchodzą do rozwiązywania problemów jakie napotyka nasza firma w sprawach związanych z informatyką i programem księgowym.

Księgowość
Rudnik Sp. z o.o., Wołomin

Współpraca pomiędzy firmą BDP a Nawrot Sp. z o.o. układa się bardzo dobrze.
Zgłaszane przez nas problemy rozwiązywane są na bieżąco. Na bieżąco również wgrywane są nowe wersje programu, do których otrzymujemy czytelne i zrozumiałe materiały. Pracownicy w/w firmy są dyspozycyjni w godzinach pracy jak i poza godzinami pracy pod telefonami komórkowymi. Są bardzo pomocni, mili, odpowiadają na pytanie problemowe, jak również podpowiadają inne ciekawe rozwiązania.
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy.

Monika Pyrczek - Księgowość
Nawrot Sp. z o.o., Długołęką k. Wrocławia

W związku z wieloletnią współpracą spółki "ANABO" z siedzibą w Zielonej Górze oraz Business Data Poland z siedzibą w Poznaniu, w imieniu pracowników tut. księgowości pragnę podziękować za dotychczasową obsługę serwisową.
Wykorzystywany przez wiele lat program finansowo - księgowy, jest przez Państwa serwisowany bez jakichkolwiek uwag z naszej strony. Wszelkie zgłaszane Państwu nasze problemy, są na bieżąco rozwiązywane, a także nie mamy kłopotów z uzyskiwaniem porad technicznych lub wskazówek, służących do lepszej bieżącej pracy. Wprowadzane zmiany oraz nowe wersje oprogramowania są aktualizowane, a także ich zakres jest nam przekazywany w formie elektronicznej.
Życząc sobie i Państwu dalszej, tak owocnej współpracy.

Małgorzata Tarbaj - Główna Księgowa
ANABO Sp. z o.o., Zielona Góra

AMS Chróścicki sp. z o.o. uprzejmie informuje, że współpracujemy z firmą Business Data Poland od 2000 roku. Jako klienci firmy BDP jesteśmy zadowoleni ze współpracy, która układa się bardzo dobrze. Firma szybko reaguje na zgłaszane przez Spółkę problemy i zawsze je pozytywnie rozwiązuje. Zarówno pani Ewelina Coppa jak i Pan Mateusz Jankowski zawsze chętnie nam pomagają i mimo częstych, meczących pytań życzliwie udzielają porad.

Katarzyna Matusik
AMS Chróścicki Sp. z o.o., Siedlce

Nawiązując do naszej rozmowy w oparciu o opinie kolegów muszę stwierdzić, że nasza współpraca układa się pozytywnie. Nasze problemy jakie pojawiają się przy użytkowaniu systemu DKS, który umówmy się, bez Waszej pomocy jest nieco trudny do ogarnięcia, są rozwiązywane właściwie od ręki. Szczególnie cenimy sobie zdalną pomoc, co pozwala ograniczać maksymalnie czas tracony na dojazdy na szkolenia stacjonarne. Ten kanał dystrybucji informacji (tj. infolinia telefoniczna i materiały przesyłane mailowo, być może elearning?) powinniście rozwijać i udoskonalać Cóż więcej dodać. Oby tak dalej.

Michał Wasik - Referent Księgowy
Lisowski sp. z o.o., Kraków

Współpracujemy z firmą Business Data Poland Sp. z o.o. od 2000 roku i możemy polecić ją jako solidnego i profesjonalnego partnera. System przygotowany dla nas przez specjalistów Business Data Poland charakteryzuje się dużą wydajnością i stabilnością. Został dostosowany do naszych indywidualnych potrzeb i dopasowany do systemów zewnętrznych.
System, który użytkujemy jest wyjątkowo rozbudowany i wciąż ulega bieżącym modernizacjom.
Współpraca między naszymi firmami układa się znakomicie-pracownicy Business Data Poland z zaangażowaniem służą nam pomocą doradczą i merytoryczną.
Komunikacja pomiędzy naszymi firmami przebiega bez zarzutów. Reakcja na nasze zapytania jest natychmiastowa, a Business Data Poland dostosowuje się do krótkich terminów zleceń. Terminowość i solidność prac wykonywanych przez Business Data Poland utwierdzają nas w przekonaniu o słuszności decyzji o nawiązaniu stałej współpracy.
Jednocześnie w dobie kryzysu ekonomicznego prosimy o zwrócenie uwagi na tworzenie kosztów obsługi systemu.

Z poważaniem,
Prezes Zarządu - Andrzej Ossowski
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE
OSSOWSCY Sp. z o.o.
Elbląg

Pracownicy Business Data Poland Sp. z o.o. w Poznaniu odznaczają się wiedzą i kulturą osobistą. Zawsze pomagają w rozwiązywaniu problemów dotyczących programu księgowego. Nie ma problemów w nawiązywaniu z nimi kontaktów telefonicznych, w przypadku braku możliwości rozmowy zawsze oddzwaniają do osoby zainteresowanej. Współpraca oceniana jest na ocenę bardzo dobrą.

Pracownicy księgowości
"PROMOTOR" Wałbrzych


Chcesz wiedzieć więcej, masz pytania lub sugestie, skontaktuj się z nami.


Business Data Poland
Spółka z o.o.

  • ul. Szarych Szeregów 25
  • 60-462 Poznań
  • tel. (61) 844-23-60
  • fax. (61) 844-23-80